Masaż antycellulitowy w Moonlight SPA w Krakowie

Ponad 80 % kobiet cierpi na dyskomfort wywołany cellulitem, czyli tzw.” Skórą pomarańczową”. Mamy na to sprawdzony sposób!

Masaż antycellulitowy bańką chińską pomoże pozbyć się cellulitu, wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Taki masaż działa szybko i skutecznie, a efekty są widoczne po kilku zabiegach.

Na czym polega masaż antycellulitowy?

Masaż antycellulitowy jest metodą, która polega wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry specjalną gumową bańką i znajdujących się pod nią tkanek. Zabieg rozpoczyna się od nasmarowania ciała specjalnym olejkiem. Następnie masażystka wykonuje intensywne ruchy masażu manualnego, które przygotowują skórę przed przyssaniem bańki oraz poprawiają krążenie. Kolejno terapeutka przystawia bańkę do wybranego punktu na ciele i przyciska ją. W ten sposób wytwarza się podciśnienie, dzięki któremu bańka przysysa się do skóry. Wykonywane ruchy zassaną bańką chińską mocno stymulują skórę i ujędrniają ją.

U nas to HIT od 7 lat!!!

W naszym Moonlight Spa w Krakowie masaż antycellulitowy wykonuje doświadczona masażystka, która ma swoją autorską metodę skutecznego masażu – klientki go pokochały i korzystają z niego od lat.

Aby osiągnąć zamierzony efekt gładkiej skóry bez „skórki pomarańczowej” rekomendujemy wykonywać masaże do 2-3 dni w serii 12 zabiegów. Najlepiej zacząć serię masaży po menstruacji – 6 masaży, potem przerwa na kolejną miesiączkę i wykonać kolejne 6 masaży dla utrzymania efektów.

Po serii masażu antycellulitowego w Krakowie w Moonlight Spa widocznie poczujesz poprawę krążenia oraz pozbędziesz się substancji toksycznych ze skóry.

Zwalcz cellulit w Moonlight SPA w Krakowie

Masaż antycellulitowy rozbija tkankę tłuszczoną, dlatego już po 3 masażach zauważysz redukcję cellulitu oraz ujędrnioną i gładką skórę!

Umów się na wizytę do naszego salonu już dziś i pożegnaj niechciany cellulit – my Ci w tym pomożemy.

Czas trwania – cena:  

Intensywne Wysmuklenie – Masaż Antycellulitowy Bańką Chińską 

45 minut – 150 PLN

60 minut – 190 PLN

Masaż modelujący Antycellulitowy (dla osób z żylakami)

45 minut – 150 PLN

60 minut – 190 PLN

Seria 6 x Masaż Antycellulitowy (Bańką Chińską lub dla osób z żylakami)

45 minut – 720 PLN

60 minut – 970 PLN

Seria 10x Masaż Antycellulitowy (Bańką Chińską lub dla osób z żylakami)

45 minut – 1100 PLN

60 minut – 1500 PLN