Masaż antycellulitowy w Moonlight SPA w Krakowie

Masaż antycellulitowy w Moonlight SPA w Krakowie

 

Ponad 80 % kobiet cierpi na dyskomfort wywołany cellulitem, czyli tzw.” Skórą pomarańczową”. Mamy na to sprawdzony sposób!

Masaż antycellulitowy bańką chińską pomoże pozbyć się cellulitu, wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Taki masaż działa szybko i skutecznie, a efekty są widoczne po kilku zabiegach.

Na czym polega zabieg?

Masaż antycellulitowy jest metodą, która polega wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry specjalną gumową bańką i znajdujących się pod nią tkanek. Zabieg rozpoczyna się od nasmarowania ciała specjalnym olejkiem. Następnie masażystka wykonuje intensywne ruchy masażu manualnego, które przygotowują skórę przed przyssaniem bańki oraz poprawiają krążenie. Kolejno terapeutka przystawia bańkę do wybranego punktu na ciele i przyciska ją. W ten sposób wytwarza się podciśnienie, dzięki któremu bańka przysysa się do skóry. Wykonywane ruchy zassaną bańką chińską mocno stymulują skórę i ujędrniają ją.

U nas to HIT od 7 lat!!!

W naszym Moonlight Spa w Krakowie masaż antycellulitowy wykonuje doświadczona masażystka, która ma swoją autorską metodę skutecznego masażu – klientki go pokochały i korzystają z niego od lat.

Aby osiągnąć zamierzony efekt gładkiej skóry bez „skórki pomarańczowej” rekomendujemy wykonywać masaże do 2-3 dni w serii 12 zabiegów. Najlepiej zacząć serię masaży po menstruacji – 6 masaży, potem przerwa na kolejną miesiączkę i wykonać kolejne 6 masaży dla utrzymania efektów.

 Dlatego przygotowaliśmy pakiet masaży 30 min ( na uda, pośladki i brzuch) i 60 min (na całego ciało: uda, łydki, pośladki, brzuch, plecy, ręce) w specjalnej cenie:

Seria:

6 x 30 min. – 540 PLN zamiast ceny regularnej 720 PLN
6 x 60 min. – 840 PLN zamiast ceny regularnej 1080 PLN

Po serii masażu antycellulitowego w Krakowie w Moonlight Spa widocznie poczujesz poprawę krążenia oraz pozbędziesz się substancji toksycznych ze skóry.

Masaż antycellulitowy rozbija tkankę tłuszczoną, dlatego już po 3 masażach zauważysz redukcję cellulitu oraz ujędrnioną i gładką skórę!

Umów się na wizytę do naszego salonu już dziś i pożegnaj niechciany cellulit – my Ci w tym pomożemy 😊