Masaż antycellulitowy przy pomocy bańki chińskiej w Moonlight SPA w Krakowie

Ponad 80% kobiet cierpi na dyskomfort wywołany cellulitem, czyli tzw.” Skórą pomarańczową”. Mamy na to sprawdzony sposób!

Masaż antycellulitowy bańką chińską pomoże pozbyć się cellulitu, wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Masaż drenująco-modelujący działa szybko i skutecznie, a efekty są widoczne po kilku zabiegach.

To nasz HIT od 10 lat!

W naszym Moonlight Spa w Krakowie masaż drenująco-modelujący bańką chińską wykonuje doświadczona masażystka, która ma swoją autorską metodę skutecznego masażu – klientki pokochały jego prozdrowotne właściwości i korzystają z niego od lat. Masaż drenująco-modelujący pomaga w likwidacji obrzęków, poprawia przepływ krwi i limfy, powoduje lepsze dotlenienie tkanek, a także pozwala na oczyszczenie organizmu z toksyn.

Na czym polega masaż drenująco-modelujący?

Masaż drenująco-modelujący jest metodą, która polega wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek specjalną gumową bańką chińską do masażu. Zabieg rozpoczyna się od nasmarowania ciała specjalnym olejkiem. Następnie masażystka wykonuje intensywne ruchy masażu manualnego, które poprawiają krążenie oraz przygotowują skórę przed przyssaniem bańki chińskiej. Kolejno terapeutka przystawia bańkę do wybranego punktu na ciele i przyciska ją. W ten sposób wytwarza się podciśnienie, dzięki któremu bańka przysysa się do skóry. Wykonywane ruchy zassaną bańką chińską mocno stymulują skórę i ujędrniają ją.

Bańka chińska na cellulit

Czym jest bańka chińska? To jedna z odmian bańki próżniowej, której stosowanie nie wymaga ogrzewania. Bańka chińska na cellulit jest wykonana z gumy lub silikonu, a jej działanie polega na wytworzeniu podciśnienia poprzez dociśnięcie do ciała i zassanie tkanki skórnej. Bańka chińska – efekty:

  • redukcja cellulitu i ujędrnienie,
  • poprawa ukrwienia,
  • redukcja bóli kręgosłupa,
  • zmniejszenie napięcia mięśniowego,
  • działa jak drenaż limfatyczny – wspomaga pozbywanie się toksyn z organizmu, zmniejsza obrzęki i przyspiesza przemianę materii.

Regularne wykorzystywanie bański chińskiej do masażu pomaga w widoczny sposób zwalczać cellulit i wyraźnie wymodelować sylwetkę.

Zwalcz cellulit w Moonlight SPA w Krakowie

Masaż drenująco-modelujący bańką chińską rozbija tkankę tłuszczoną, dlatego już po 3 masażach zauważysz redukcję cellulitu oraz ujędrnioną i gładką skórę!

Umów się na wizytę do naszego salonu już dziś i pożegnaj niechciany cellulit – my Ci w tym pomożemy.

Czas trwania – cena:  

Intensywne Wysmuklenie – Masaż Antycellulitowy Bańką Chińską 

45 min. – 190 PLN
60 min. – 240 PLN

Seria 6 x Masaż Antycellulitowy (Bańką Chińską)

45 minut – 960 PLN

60 minut – 1200 PLN

Seria 10x Masaż Antycellulitowy (Bańką Chińską)

45 minut – 1600 PLN

60 minut – 2000 PLN

Aby osiągnąć zamierzony efekt gładkiej skóry bez „skórki pomarańczowej” rekomendujemy wykonywać masaże do 2-3 dni w serii 12 zabiegów. Najlepiej zacząć serię masaży po menstruacji – 6 masaży, potem przerwa na kolejną miesiączkę i wykonać kolejne 6 masaży dla utrzymania efektów.

Po serii masażu bańką chińską na cellulit w Krakowie w Moonlight Spa poczujesz poprawę krążenia oraz pozbędziesz się substancji toksycznych ze skóry.