Etykieta SPA

1. Kiedy należy przybyć na umówiony zabieg?

Zalecamy przybycie do recepcji SPA minimum 10 minut przed umówionym zabiegiem.

Umożliwi to Państwu spokojne przebranie się i wypełnienie karty klienta. Jest ona uzupełniana tylko przy pierwszej wizycie i ma na celu zapoznanie się naszego personelu
z aktualnym stanem Państwa zdrowia. Pozwoli to nam na prawidłowe dostosowanie zabiegu do Państwa potrzeb.

2. Na co trzeba uważać przed skorzystaniem z zabiegu w SPA?

Sugerujemy, aby nie nadużywać kąpieli słonecznych przed zabiegami, aby efekt poparzenia skóry nie wpływał negatywnie na komfort zabiegów.

Nie należy depilować nóg przed peelingami.

3. Strój obowiązujący w SPA.

Przygotowaliśmy dla Państwa wygodne szlafroki, ręczniki, kapcie i bieliznę jednorazową, którą otrzymają Państwo na miejscu bezpłatnie.

4. Jeżeli przed ustalonym zabiegiem Państwa stan zdrowia ulegnie pogorszeniu, prosimy o wcześniejszą informację telefoniczną lub mailową. Dane te pozwolą naszemu terapeucie na dokładne ustalenie czy Państwa niedyspozycja nie jest przeciwwskazaniem do zaplanowanego zabiegu.

5. Polityka SPA:

Aby zapewnić Państwu komfort i poczucie bezpieczeństwa, prosimy o stosowanie się do polityki SPA. Chcąc zapewnić Państwu całkowity relaks, prosimy również o uszanowanie prywatności innych gości poprzez wyciszenie telefonów komórkowych i zaprzestanie głośnych rozmów.

Spożywanie alkoholu, wyrobów tytoniowych a także środków odurzających na terenie naszego SPA jest surowo zabronione. W przypadku złamania powyższej zasady, personel ma prawo poprosić Państwa o opuszczenie lokalu.

Spóźnienie na zabieg odbywa się kosztem przewidzianego czasu Państwa zabiegu.

6. Rezerwacja

Klient posiadający rezerwację w salonie otrzymuje SMS (z systemu rezerwacji) na podany przez siebie numer telefonu z przypomnieniem i prośbą o potwierdzenie rezerwacji. Jeśli klient nie potwierdzi wizyty (telefonicznie lub smsowo) 24 godziny wcześniej, to rezerwacja zostanie anulowana.

Przy rezerwacjach zabiegów o cenie powyżej 250 PLN, klient zobowiązany jest wpłacić na numer konta bankowego Spa, zaliczkę o wysokości 50 % ceny wybranego zabiegu.
Wpłacona kwota jest kaucją zwrotna, jeśli klient anuluje rezerwację na pełne 24 godziny przed zabiegiem.