bvcxsz

Masaż czekoladą w Moonlight SPA w Krakowie

Najbardziej czekoladowy masaż w Krakowie…

Choco Body w Moonlight Spa w Krakowie to zabieg relaksacyjno-odżywczy, który nie tylko wpływa pozytywnie na Nasz stan fizyczny, ale także i duchowy, emocjonalny. Zawarte w kakao składniki przyczyniają się do produkcji endorfin, czyli hormonów szczęścia, dlatego też w trakcie całego zabiegu ale również po jego zakończeniu klient czuje się w pełni zrelaksowany, a jego samopoczucie całkowicie się poprawia. Najbardziej widoczne efekty można zauważyć na skórze, która po zabiegu staje się miękka, gładka oraz pachnie pięknie czekoladą. Masaż ten polecany jest dla każdego typu skóry, który działa silnie odprężająco i regenerująco. Odpowiada również za poprawę krążenia krwi, redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie widoczności cellulitu. A to wszystko dzięki cennym składnikom zabiegu, wśród których należy wymienić między innymi: lipidy, witaminy z grupy B, witaminę A i E czy magnez.

Wpływ masażu czekoladą na organizm

Masaż ten wykazuje dobroczynny wpływ na organizm. Już jednorazowy seans wykazuje działanie:

  • uspokajające,
  • łagodzące stres,
  • poprawiające nastrój,
  • odżywcze dla skóry,
  • poprawiające koloryt skóry,
  • zmniejszające widoczność cellulitu,
  • poprawiające elastyczność skóry,

Masaż gorącą czekoladą w Krakowie to przepyszna uczta dla skóry, a dzięki silnemu oddziaływaniu na zmysły, ukoi napięcia i stres, przywracając równowagę energetyczną, duchową i emocjonalną.

Choco Body-– Masaż naturalną i gorącą czekoladą 

Czas trwania – cena:

60 min. – 260 PLN
90 min. – 340 PLN

Choco Peeling w Moonlight SPA w Krakowie

Dla miłośników czekolady Moonlight Spa w Krakowie przygotowało także kuszący rytuał- Choco Peeling & Massage, składający się z czekoladowego peelingu całego ciała oraz masażu relaksacyjnego na naturalnej, gorącej czekoladzie. Peeling oczyści, odżywi i nawilży ciało a poprzez usunięcie martwego naskórka sprawi, że aktywne składniki kakao wchłona się intensywniej w skórę, pozostawiając ją nawilżoną i pełną blasku.

Choco Peeling & Massage

  • Peeling solno – cukrowy czekoladowy całego ciała
  • Masaż relaksacyjny całego ciała gorącą czekoladą

Czas trwania – cena:

90 min. – 360 PLN