Masaż leczniczy na ból pleców w Moonlight SPA w Krakowie

Niektórzy oczekują od masażu czegoś więcej, niż tylko relaksu. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie może być masaż leczniczy. To rodzaj masażu, którego głównym celem jest uzyskanie efektu terapeutycznego. Najbardziej popularne w Krakowie masaże lecznicze kręgosłupa i pleców są szczególnie zalecane osobom mającym problemy z rwą kulszową, niewłaściwą pozycją podczas pracy, przeciążeniami, siedzącym trybem życia czy długotrwałym stresem. Zabiegi te mogą być też elementem terapii po złamaniach, skręceniach i zwichnięciach, a także skuteczną metodą wspomagającą leczenie schorzeń przewlekłych, takich jak zmiany zwyrodnieniowe stawów. Masaż leczniczy nie tylko przynosi upragnioną ulgę w bólu, ale też, poprzez rozluźnienie nadmiernie napiętych mięśni, świetnie relaksuje i zapewnia uczucie głębokiego odprężenia.

Pozbądź się bólu pleców w Moonlight SPA w Krakowie

W Moonlight Spa w Krakowie masaż leczniczy łączy w sobie między innymi elementy masażu klasycznego, masażu sportowego, rozluźniania mięśniowo – powięziowego czy terapii punktów spustowych. Nasi doświadczeni masażyści i fizjoterapeuci dobierają  odpowiednie techniki, skupiając się głównie na mięśniach i okolicach objętych bólem oraz odpowiadających za występowanie problemu.

Karnet na masaże lecznicze w promocyjnej cenie

W naszym gabinecie w centrum Krakowa masaże lecznicze traktowane są bardzo poważnie: przed masażem zostaniesz poproszony o wypełnienie ankiety, dotyczącej Twojego stanu zdrowia. Przeprowadzimy także wywiad, tak, aby jak najdokładniej ustalić źródło problemu oraz dobrać właściwe dla Ciebie techniki. W celu uzyskania najlepszych efektów, masaże lecznicze warto stosować w seriach – zapytaj naszych terapeutów o możliwość wykupienia karnetu na kilka masaży w promocyjnej cenie.

Zapraszamy osoby aktywnie fizycznie, osoby zmagające się z przewlekłymi schorzeniami a także pracowników tak licznych firm i korporacji w Krakowie. Masaż leczniczy w Moonlight Spa to coś, czego musicie spróbować! 

Czas trwania – cena:

45 min. – 190 PLN
60 min. – 240 PLN