moonlight-spa-krakow-packago-for-her

Masaż twarzy w Moonlight SPA w Krakowie

Masaż twarzy jest jednym z najbardziej przyjemnych doznań na ciele człowieka.
Pobudza on głębokie warstwy skóry, w tym znajdujące się pod nią mięśnie, co w widoczny sposób pomaga poprawić owal twarzy i ujędrnić skórę.
Efekty tego masażu są niezliczone, gdyż na naszej twarzy jest wiele nieużywanych na co dzień mięśni, które dopiero pod wpływem ruchów masażu są pobudzane do działania, a skóra dotleniona i ukrwiona. Pomaga on wygładzić skórę twarzy, zapobiega powstawaniu zmarszczek i spłyca te już istniejące.

Rozluźniający masaż twarzy w Krakowie

W naszym Moonlight Spa w Krakowie masaż twarzy możemy wykonać w wersji rozluźniającej przy relaksacyjnej muzyce, w blasku świec, podczas którego nasi klienci potrafią usnąć …
Podczas takiego masażu nasze terapeutki uciskają i masują nie tylko mięśnie twarzy, ale także szyi, dekoltu, ramion i karku, gdyż wszystkie mięśnie w obrębie twarzy, obojczyków i szyi są ze sobą połączone i pragniemy, aby korzyści z takiego masażu były jak najlepsze.
Efektem tej wersji masażu twarzy jest błogie odprężenie i zniwelowanie bólu i napięć w tym obszarze.

Pobudzający masaż twarzy w Moonlight SPA

Nasza doświadczona kosmetyczka może wykonać masaż twarzy z efektem liftingującym i drenującym używając specjalnego kremu z masłem Shea modelującego owal twarzy. Taki masaż jest pobudzający, stymuluje skórę do ujędrnienia i pobudzania produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Taki masaż twarzy w Krakowie w naszym Spa jest polecamy osobom od 30.roku życia wzwyż i jest prawdziwym zastrzykiem energii dla skóry!
Przeciwwskazania do masażu twarzy
– stany zapalne skóry twarzy,
– trądzik
– opryszczka
– stany zapalne dziąseł i jamy ustnej oraz gardła (szczególnie migdałków),
– powiększone węzły chłonne
– gorączka.

Polecamy naszą specjalność – autorski masaż twarzy, szyi i dekoltu z masażem miękkimi pędzelkami okolic oczu czyli …
Magiczny Rytuał.

Czas trwania – cena:
30 min – 140 PLN