Peeling kawitacyjny w Moonlight SPA w Krakowie

Zapraszamy na peeling kawitacyjny w Moonlight SPA w Krakowie, który usunie z naskórka martwe komórki oraz dokładnie oczyści skórę.

Peeling kawitacyjny to zabieg kosmetyczny, który usuwa z naskórka martwe komórki, dlatego dokładnie czyści skórę i hamuje rozmnażanie się bakterii. Wibracje usprawniają przepływ krwi i limfy, co zapewnia dotlenienie i pobudzenie odbudowy skóry. Sekret pozbywania się martwego naskórka oraz nadmiaru sebum tkwi w ultradźwiękach, którymi „atakowana” jest nasza skóra. Już jedna sesja peelingu kawitacyjnego może przynieść zaskakująco dobre efekty, ale polecamy wykonywać zabieg co ok.14 dni w serii 4-6 zabiegów, aby skóra była odciążona z zaskórników, odzyskała blask, jednolity koloryt i gładkość.

Jest to zabieg bardzo przyjemny i bezbolesny
Podczas zabiegu peelingu kawitacyjnego w Moonlight Spa w Krakowie wykonywany jest mikromasaż, dzięki czemu skóra jest oczyszczona i gładka od razu po ok. 10 minutach. Podczas zabiegu słychać jedynie delikatny dźwięk urządzenia oraz czujemy tworzącą się mgiełkę z wody lub toniku, którego kosmetyczka używa podczas zabiegu. Jest to zabieg nieinwazyjny, szybki i bezpieczny dla każdego !

Przeciwwskazania do zabiegu ultradźwiękami:

❌ ciąża
❌ elementy metalowe w tkankach : rozrusznik serca, metalowe implanty- w zębach, aparat w zębach
❌ choroba tarczycy
❌ opryszczka
❌ nowotwór
❌ zmiany ropne
❌ naruszona ciągłość skóry
❌ osteoporoza

Zalety kawitacji:

❤️Oczyszcza z martwego naskórka i zaskórników
❤️Poprawia kondycję skóry
❤️Zwęża pory
❤️Usuwa przebarwienia
❤️Spłyca zmarszczki i delikatne blizny
❤️Skóra natychmiast po zabiegu jest gładka i miękka
❤️Poprawia krążenie skóry, gdyż wykonany jest mikromasaż twarzy
❤️Wzmaga produkcję kolagenu w skórze
❤️Jest to wsparcie przy leczeniu trądziku, ale nie jest to lekarstwo na trądzik.
❤️Przeznaczony do każdego rodzaju skóry, bez względu na wiek

Kawitacja – czym dokładnie jest?  Dla dociekliwych 🙂
Zjawisko kawitacji to proces, który polega na zmianie formy skupienia preparatu z ciekłego na gazowy poprzez zminimalizowanie ciśnienia. To właśnie dlatego skóra podczas zabiegu musi być wilgotna. W momencie zetknięcia się ultradźwięków ze skórą tworzą się mikropęcherzyki, które w szybki sposób ulegają rozpadowi. Efektem tego jest rozbicie martwych komórek naskórka, czyli dokładne jego złuszczenie i oczyszczenie.

Peeling kawitacyjny w Krakowie w Moonlight Spa obejmuje wykonanie demakijażu skóry, peeling przy użyciu kawitacji na twarz, szyję i dekolt oraz nałożenie kremu.

Czas trwania 30 min. , a cena  80 PLN

Zabieg peelingu kawitacyjnego na twarz + szyja + dekolt + maska kremowa
45 min. – cena 130 PLN

Zabieg peelingu kawitacyjnego na twarz + szyja + dekolt + maska algowa
60 min. – cena  140 PLN