… szukasz idealnego prezentu dla mamy na Święta Bożego Narodzenia?
… nie masz pomysłu na prezenty dla rodziców na Święta?
… chcesz znaleźć wyjątkowy prezent na Święta dla dziewczyny?

Zastanawiasz się nad prezentem dla ukochanej osoby?

Mamy wiele propozycji idealnych na każdą okazję…

… od Spa dla dwojga – idealny prezent na Święta dla żony lub rodziców, poprzez masaże relaksacyjne i lecznicze a także pakiety zabiegowe – wyjątkowy prezent na Święta dla dziewczyny lub prezent na Święta dla mamy!

Sam zdecyduj, czy wolisz kupić bon na konkretny zabieg, czy przeznaczyć na voucher dowolną kwotę, w ramach której to obdarowywana przez Ciebie osoba wybierze idealny dla siebie prezent.

Wyjątkowy prezent na Święta dla mamy!

Znalezienie idealnego prezentu na Święta dla mamy czy rodziców często nie jest łatwe, dlatego o odpowiednim upominku warto pomyśleć już teraz.

Voucher do Moonlight SPA w Krakowie będzie niezwykłym, oryginalnym podarunkiem, który na pewno zachwyci Twoich najbliższych.

Gwarantujemy, że w naszym Spa każdy z Twoich bliskich znajdzie coś dla siebie!

Nasze ekskluzywne pakiety dla par będą wspaniałym prezentem na Święta dla rodziców.

Nasze vouchery są ważne 12 miesięcy.

Jesteśmy pewni, że to czas, który pozwoli każdemu wykorzystać otrzymane prezenty na Święta Bożego Narodzenia. Dla rodziców, mieszkających poza Krakowem także znajdziemy dogodny termin.

 A jeśli szukasz wyjątkowego prezentu na Święta dla dziewczyny…

…zaproś ją na jeden z naszych magicznych i relaksujących „Pakietów dla Niej” – są one specjalnie skonstruowane na tą okazję.

Taki prezent na  Święta dla dziewczyny na pewno wywoła szczery uśmiech na jej twarzy!

Prezent na Święta dla bliskich – voucher do Moonlight Spa w Krakowie możesz uzyskać na 3 sposoby:

  1. Voucher możesz otrzymać bezpośrednio w Moonlight Spa – ul. Bonifraterska 2, Kraków. Voucher do Spa otrzymasz wówczas w formie pięknego prezentu, w eleganckiej, srebrnej kopercie, a nasz personel doradzi, jakie zabiegi będą idealne dla bliskiej Ci osoby.
  2. Możesz zakupić bon ON-LINE poprzez wybranie dostępnych propozycji z naszego menu

Wystarczy, że klikniesz w https://moonlightspa.pl/kup-online/  i 2 minuty otrzymasz voucher w formie pdf na Twój e-mail do własnego wydruku.

3.Voucher na masaże bądź na inne zabiegi możesz również otrzymać w formie pliku pdf (wysłanego na Twój e-mail) – gotowego do wydruku. Taki voucher będzie imienny, będzie tam nazwa zabiegu bez kwoty. Napisz do nas e-mail, a my pomożemy Ci dobrać odpowiednią ofertę na świąteczny prezent dla Twojej Mamy lub innej bliskiej Ci osoby.

Mail: spa@moonlightspa.pl lub spamoonlightspa@gmail.com

Zapraszamy serdecznie do zakupu wspaniałych prezentów świątecznych dla rodziców,

prezentu na święta dla dziewczyny, prezentu na święta dla mamy, prezentu na święta dla żony i wszystkich Twoich bliskich!

W tym roku podaruj im chwile relaksu w jednym z najlepszych Spa w Krakowie…

Voucher do Moonlight Spa będzie idealnym tego dopełnieniem…