O nas

Zapraszamy do Moonlight Spa na wyjątkowe masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało oraz dłonie i stopy. Niezwykła atmosfera pozwoli zapomnieć o problemach i odpocząć od zgiełku codzienności. W otoczeniu magii księżycowego pyłu można przecież poczuć się nieziemsko. Nasze Spa to nowoczesne miejsce, przeniknięte duchem wytrawnej elegancji i prostoty. Najważniejszą z naszych zasad jest indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu będziesz się czuł absolutnie wyjątkowy.

Salon kosmetyczny w Moonlight SPA w Krakowie

Nasze Moonlight Spa to połączenie salonu masażu z salonem kosmetycznym, gdzie wykonujemy różnego rodzaju masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało. Nasz budynek mieści się w centrum w Krakowa – w dzielnicy Kazimierz. Moonlight Spa zostało stworzone z myślą właśnie o Tobie! Naszą wizytówką jest profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta oraz wykwalifikowane i doświadczone terapeutki i kosmetyczki.

Posiadamy szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz masaży wykonywanych na wysokiej jakości produktach profesjonalnych takich marek kosmetyków jak Academie, Purles, Organique, Bielenda, Kanu.
Z przyjemnością gościmy u nas zarówno kobiety jak i mężczyzn potrzebujących porad kosmetycznych i dopasowania odpowiednich kosmetyków do rodzaju i kondycji cery.

Oferta

Wyjątkowy salon kosmetyczny w Krakowie

Przed każdą wizytą w naszym salonie kosmetycznym w Krakowie doświadczona kosmetyczka przeprowadza wywiad z klientem, aby uniknąć przeciwwskazań do zabiegu oraz ewentualnych uczuleń. Można także skorzystać z darmowej konsultacji kosmetycznej, która nie zobowiązuje do zabiegu.

Organizujemy także urodzinowe/imieninowe „Babskie Spa”, gdzie podczas takiej imprezy dopieszczamy każdą Panią zabiegami z naszej oferty w atrakcyjnych cenach. Nasze kosmetyczki z Krakowa zaopiekują się każdą uczestniczką imprezy w 100 %, stąd poprawa nastroju i wyglądu skóry po takim zabiegu jest gwarantowana.

Indywidualne podejście do każdego klienta w Moonlight SPA

Na wysoką jakość usług naszego Spa w Krakowie wpływają przede wszystkim doświadczenie wszystkich terapeutek i kosmetyczek, miła i kameralna atmosfera oraz misja do spełnienia jaką jest poprawa samopoczucia, zdrowia i urody każdej osoby, która przekracza próg naszego salonu kosmetycznego w Krakowie.

Niezwykła atmosfera naszego Spa pozwoli zapomnieć o problemach i odpocząć od zgiełku codzienności. W otoczeniu magii księżycowego pyłu można poczuć się nieziemsko.
Nasze Moonlight Spa to nowoczesne miejsce przeniknięte duchem wytrawnej elegancji i prostoty. Najważniejszą z naszych zasad jest indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu będziesz czuł/a się absolutnie wyjątkowy/a.

Oferta

Masaże

Masaże

Pielęgnacja ciała

Pielęgnacja twarzy

Bestsellery Moonlight Spa

Sprawdź naszą wyjątkową ofertę spa z przyjaciółkami!

Zarezerwuj termin na relaks