Funkcjonowanie salonu kosmetycznego „Moonlight Spa”
od dnia 06.06.2020 r.

 1. Przyjmowanie klientów odbywa się wyłącznie po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji, drogą telefoniczną lub internetową.
 2. Grafik pracy będzie tworzony zgodnie z nowymi wytycznymi, tak, aby nie doprowadzić do gromadzenia się klientów salonie. Może to wiązać się z mniejszą liczbą dostępnych terminów – prosimy o wyrozumiałość. W związku z tym prosimy również o punktualność i przychodzenie na zabiegi ok. 10 min przed godziną ich rozpoczęcia.
 3. Dzień przed planowanym zabiegiem otrzymają państwo wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty. Do wiadomości będzie dołączona krótka ankieta, mająca na celu ustalenie występowania u Państwa objawów choroby lub ryzyka narażenia na chorobę – bardzo prosimy o wyrozumiałość i zgodne z prawdą odpowiedzi.
 4. Podczas przebywania na terenie naszego salonu, także w trakcie zabiegu, klient ma obowiązek używania maseczek zgodnie z obowiązującymi przepisami, jeśli pozwala na to specyfika zabiegu. Prosimy o przyjście na zabieg we własnej maseczce.
 5. Każdy klient, wchodzący do salonu, zostanie w pierwszej kolejności poproszony o zdezynfekowanie rąk.
 6. Prosimy o przychodzenie na zabiegi wyłącznie z niezbędnymi przedmiotami – nasz salon zapewnia osobno pakowaną, jednorazową bieliznę, czepki do włosów oraz pantofle. Zapewniamy też ręczniki, po zabiegu każdorazowo czyszczone w pralni chemicznej.
 7. Prosimy o niekorzystanie z telefonów komórkowych w trakcie trwania zabiegu.
 8. Nie zaleca się uczestniczenia w zabiegach osób towarzyszących klientom.
 9. Wieczory Panieńskie oraz Babskie Spa z naszej oferty są organizowane w innej niż dotychczas formie – zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.
 10. Po skończonym zabiegu pracownicy salonu będą każdorazowo dokonywać dezynfekcji gabinetu. Dotyczy to wszystkich przedmiotów z którymi pacjent miał kontakt w trakcie zabiegu – w tym leżanek, akcesoriów pomocniczych (np. wałków) klamek i innych powierzchni użytkowych. Pomiędzy zabiegami gabinety będą dokładnie wietrzone.
 11. Podczas przebywania na terenie naszego salonu, także w trakcie wykonywania zabiegu, pracownicy będą nosić maseczki ochronne oraz rękawiczki ochronne, jeśli pozwoli na to specyfika zabiegu.
 12. Zapewniamy, że pracownicy naszego salonu będą we własnym zakresie podejmować wszelkie niezbędne środki ostrożności, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa klientom, w tym częste mycie i dezynfekowanie rąk, zabezpieczenie powierzchni użytkowych, korzystanie z maseczek i rękawiczek ochronnych.
 13. Do czasu wystąpienia nowych zaleceń w salonie nie będą podawane żadne napoje.
 14. Zachęcamy do korzystania z form płatności bezgotówkowej podczas dokonywania zapłaty za zabiegi.
 15. Vouchery prezentowe do Moonlight Spa można nabyć także przez internet: on-line poprzez stronę internetową lub pisząc do nas e-mail. Zachęcamy do skorzystania z tych form zakupu.
 16. Zachęcamy do ograniczenia korzystania ze środków publicznej komunikacji miejskiej w celu dostania się do salonu.
 17. Osoby o zwiększonym ryzyku zachorowania na COVID-19 (osoby powyżej 60 r.ż, osoby chorujące przewlekle, kobiety w ciąży) prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.
 18. Wszelkie dodatkowe informacje na temat naszych usług oraz sposobu funkcjonowania salonu są udzielane drogą telefoniczną lub mailową.

Jednocześnie przypominamy: jeżeli jesteś przeziębiony, masz gorączkę, kaszel, duszności, miałeś kontakt z osobą chorą lub wykazującą podobne objawy, prosimy: odwołaj Twoją wizytę w Moonlight Spa lub przełóż ją na inny termin. Ważność wszystkich już wykupionych u nas usług została przedłużona do 6. lub 12. miesięcy – będziemy na Ciebie czekać!