Masaż klasyczny w Moonlight SPA w Krakowie

Jeżeli zależy Ci na masażu bardziej pobudzającym i intensywnym, niż masaż relaksacyjny, skorzystaj z masażu klasycznego! To jedna z najbardziej rozpowszechnionych form masażu, ceniona za szerokie zastosowanie oraz korzystny wpływ na liczne układy naszego organizmu.

Odpowiednio wykonane techniki masażu klasycznego, takie jak głaskanie, rozcieranie, ugniatanie czy oklepywanie przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, usprawniają krążenie krwi w organizmie, pomagają w rozluźnieniu nadmiernie napiętych mięśni, oddziałują także pozytywnie na układ nerwowy. Wykonywany na ciepłym olejku masaż pobudzi Twój organizm do regeneracji, dzięki czemu po zakończeniu zabiegu poczujesz się lekka/i i rozluźniony/a.

W naszym gabinecie masażu w Krakowie masaż klasyczny może obejmować całe ciało lub jego wybrane partie, w zależności od Twoich preferencji i potrzeb. Do najprzyjemniejszych i najczęściej wybieranych zabiegów należy masaż klasyczny pleców, polecany zarówno osobom pracującym fizycznie, jak i pracownikom biurowym, spędzającym dużą ilość czasu w pozycji siedzącej.

W Moonlight Spa w Krakowie masaże klasyczne są wykonywane przez doświadczonych fizjoterapeutów i masażystów, którzy dopasują intensywność technik do Twoich oczekiwań, skupiając się na wskazanych przez Ciebie problemach. W celu uzyskania najlepszych efektów, masaże klasyczne warto stosować w seriach – zapytaj naszych terapeutów o możliwość wykupienia karnetu na kilka masaży w promocyjnej cenie. Gwarantujemy, że po pierwszym masażu w Moonlight Spa będziesz miał/a ochotę na więcej!