Masaż klasyczny w Moonlight SPA w Krakowie

Jeżeli zależy Ci na masażu bardziej pobudzającym i intensywnym, niż masaż relaksacyjny, skorzystaj z masażu klasycznego! To jedna z najbardziej rozpowszechnionych form masażu, ceniona za szerokie zastosowanie oraz korzystny wpływ na liczne układy naszego organizmu.

Regeneracja w Moonlight SPA

Odpowiednio wykonane techniki masażu klasycznego, takie jak głaskanie, rozcieranie, ugniatanie czy oklepywanie przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, usprawniają krążenie krwi w organizmie, pomagają w rozluźnieniu nadmiernie napiętych mięśni, oddziałują także pozytywnie na układ nerwowy. Wykonywany na ciepłym olejku masaż pobudzi Twój organizm do regeneracji, dzięki czemu po zakończeniu zabiegu poczujesz się lekka/i i rozluźniony/a.

Masaż klasyczny w Krakowie

W naszym gabinecie masażu w Krakowie masaż klasyczny może obejmować całe ciało lub jego wybrane partie, w zależności od Twoich preferencji i potrzeb. Do najprzyjemniejszych i najczęściej wybieranych zabiegów należy masaż klasyczny pleców, polecany zarówno osobom pracującym fizycznie, jak i pracownikom biurowym, spędzającym dużą ilość czasu w pozycji siedzącej.

W Moonlight Spa w Krakowie masaże klasyczne są wykonywane przez doświadczonych fizjoterapeutów i masażystów, którzy dopasują intensywność technik do Twoich oczekiwań, skupiając się na wskazanych przez Ciebie problemach. Najlepsze efekty masażu klasycznego zauważane są po kilku wizytach, dlatego zapytaj naszego pracownika o możliwość wykupienia karnetu na kilka masaży w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy, że po pierwszym masażu w Moonlight Spa będziesz miał/a ochotę na więcej!

Czas trwania – cena:

45 min. – 190 PLN
60 min. – 240 PLN
90 min. – 320 PLN