Masaż relaksacyjny Lomi Lomi w Moonlight SPA Krakowie

Chcesz się pozbyć złego samopoczucia? Pragniesz zapomnieć o nagromadzonym stresie w Twoim ciele i uwolnić się od napięcia mięśni? Znalazłaś/eś się we właściwym miejscu!

Profesjonalny masaż relaksacyjny w Krakowie

Uwaga – ten masaż nie jest zwykłym „głaskaniem”, jak pewnie spotkałaś/łaś się w innych salonach!!!
Nasze wykwalifikowane terapeutki dopasują się siłą i natężeniem ruchów masażu do Twoich potrzeb, abyś czuł/a się w pełni odprężona/y. Może być wykonany w wersji „soft”, czyli delikatnej, uspokajającej, gdzie możesz nawet usnąć, lub w wersji mocniejszej i wtedy masażystka używa więcej siły i odpowiednich technik, aby przy okazji relaksu, także rozluźnić mięśnie i zniwelować napięcia. Nasz firmowy masaż relaksacyjny w Krakowie w Moonlight Spa, wykorzystuje elementy masażu relaksacyjnego oraz hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui.

Czym jest masaż Lomi Lomi?

Elementy masażu Lomi Lomi są „wplatane” w techniki masażu relaksacyjnego i polegają na płynnych, wolnych, przyjemnych ruchach przedramionami masażystki w rytm muzyki roztaczającej się w gabinecie. Ta kombinacja różnych technik masażu sprawia, że uzyskasz harmonię ciała i ducha…
Masaż relaksacyjny wykonywany jest na ciepłym oleju bazowym hipoalergicznym o naturalnym zapachu, a jeśli sobie życzysz aromaterapię, to dodajemy kilka kropli olejku eterycznego, który sam wybierasz spośród dostępnych w naszym Spa w Krakowie.
Głównym celem masażu relaksacyjnego z elementami masażu Lomi Lomi w Krakowie jest wyciszenie, ukojenie nerwów, przyniesienie ulgi w stanach długotrwałego napięcia i rozluźnienie mięśni. Co więcej, technika ta może przyczynić się do wspomagania układu trawiennego, poprawy krążenia krwi i limfy, a także redukcji tkanki tłuszczowej.
Jeżeli czujesz napięcie i ból, marzysz o chwili dla siebie i chcesz się po prostu odprężyć, nie myśląc o codziennych troskach, skontaktuj się z nami i umów się na masaż relaksacyjny w Krakowie.
• Nasze masażystki posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, które sprawiają, że nasi klienci chętnie wracają do nas na kolejne rytuały.
• Gwarantujemy kameralną atmosferę w blasku świec przy relaksacyjnej wyselekcjonowanej muzyce, a nieziemski wystrój naszego salonu sprawi, że szybo poczujesz się jak w niebie i wyjdziesz z naszego Spa w Krakowie w pełni odprężona/y!
• Masaż relaksacyjny w Krakowie jest odpowiedni dla każdego, niezależnie od wieku i płci.

Masaż Lomi Lomi w Moonlight SPA idealny dla każdego

Masaż Lomi Lomi w Krakowie zatem sprawdza się zatem zarówno w stanach zmęczenia fizycznego – na przykład po długotrwałym wysiłku sportowym, jak i zmęczenia umysłowego – po ciężkim dniu w pracy, czy doświadczeniu stresującej sytuacji. Jest to zabieg, prowadzony w spokojnej, wyciszającej atmosferze, która pozwoli Ci oderwać się od problemów i rozluźnić się w pełni.
Masaż relaksacyjny z elementami masażu Lomi Lomi na gorącej oliwie – „Inny Wymiar Relaksu” – nasz bestseller, który polecamy każdemu !
Czas trwania – cena:

30 min. – 130 PLN

45 min. – 190 PLN

60 min. – 240 PLN

90 min. – 320 PLN

120 min. – 390 PLN